Fassbind Les Fûts Uniques Kirsch Umburana - Třešeň

Fassbind Les Fûts Uniques Kirsch Umburana - Třešeň 0,5l alc.45,8%

Array
Prodejní cena se slevou
Prodejní cena1852 Kč
Celková sleva:
Cena / kg:
Výrobce:


Fassbind Les Fûts Uniques Kirsch Umburana - Třešeň 0,5l alc.45,8%

Nově představená řada ovocných destilátů odkazuje na kořeny švýcarských tradic. Design je odvozen z tradičního řemeslného zpracování vzorů, kterými byly zdobeny pásy na kravské zvonce. Vychází ze složitých ornamentů zobrazujících ovoce a květiny. Svébytná kultura a ušlechtilý vzhled i pečlivé zpracování se odrážejí také v designu dárkového balení a etiket. Látková stuha na hrdle láhve podtrhuje švýcarskou řemeslnou tradici. Ovocné lihoviny jsou vyráběny ručně v palírně v srdci Švýcarska z ovoce, které bylo vypěstováno ve Švýcarsku. Všechny součásti produktů, jako jsou láhev, zátka, etikety a ozdoby na hrdlo láhve pocházejí od nejlepších výrobců ve Švýcarsku a Evropě.

Ušlechtilé destiláty z řady LES FÛTS UNIQUES zrají v unikátních sudech neboli fûtes uniques. Destilátem je vždy klasická švýcarská pálenka Kirsch, tedy třešňovice, vyrobená třešní nejvyšší kvality. Pálenka následně zraje v různých, neobvyklých sudech. Zástupcem této edice je destilát Kirsch – Umburana Cask, tedy pálenka Kirsch zrající v sudech z brazilského stromu amburana. V Brazílii se tyto sudy používají ke staření tradičního brazilského rumu cachaça.

Na každé etiketě je uveden rok stáčení, číslo šarže a číslo lahve. Vždy se stáčí pouze velmi limitovaná šarže odpovídající velikosti sudu. Rok stáčení a číslo šarže se proto mohou kdykoli změnit.

Přihlašte se na náš newsletter!

Zadali ste zlú emailovu adresu!

Brandimex s.r.o.

Karásek 2249/1g, Brno 621 00

IČ.: 048 51 412, DIČ.: CZ04851412

© 2019 Brandimex. Všechny práva vyhrazeny.
Ověření věku
Pokračovaním potvrzuji, že jsem starší 18 let.